top of page
o496678v305_p2_Logamax_plus_GB272_v1_rl.webp

Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan ve Kaskad Sistemler

Logamax plus GB272

Kanıtlanmış Buderus teknolojisi ve geliştirilen özellikler – Yeni nesil duvar tipi yoğuşmalı kazan Logamax plus GB272 konutlar, kamu ve ticari binalar için tasarlanmıştır.

Genel Bakış

  • Özenle tasarlanmış iç ve dış modüler yapı: Üstten elektrik bağlantıları

  • Esnek çözümlere ve maksimum 2.400 kW kapasiteye sahip akıllı kaskad sistemi

  • Göz hizasında iyileştirilmiş kullanım için tamamen renkli ekran ve dokunmatik aydınlatmalı tuşlara sahip yeni temel kontrol ünitesi Logamatic BC30

Avantajlar

Modern tasarım

İyi düşünülmüş iç ve dış tasarım, modüler bir sistem kurulumu sağlar. Yeni kaskad sistemi aletsiz kurulum sayesinde montajı kolaylaştırır ve ALU plus kaplama sayesinde eşanjörün bakımı oldukça kolaydır.

Sistem entegrasyonu

Kaskad sistemi daha fazla kapasiteye sahiptir ve cihazların yüksek modülasyonu sayesinde verimlilik de artar. Kaskad, örn. güneş enerjisi sistemi veya ısı pompası gibi yenilenebilir enerjilerle daha verimli çalışır.

İhtiyaca uygun

Logamax plus GB272 ek bir kumanda paneline ihtiyaç duymadan bir ısıtma bir de boyler devresi kontrol edebilecek kontrol donanımına sahiptir. Boyler öncelikli işletim 100 kW sisteme kadar 230V bir 3 yollu vana yardımı ile sağlanabilir, ihtiyaç olan sistem sahada kolayca uygulanabilir.

Akıllı kontrol

Yoğuşmalı kazan, Logamatic 5000 kontrol sistemiyle çalıştırılabilir ve böylece daha kompleks orta ve büyük tesisatlar için idealdir. Ayrıca, Logamatic EMS plus kontrol sistemi ve Logamatic RC310 sistem kumanda ünitesi ile donatılabilir. İnternet bağlantısı Buderus Ticari Kontrol Merkezi üzerinden gerçekleşir.

Teknik Veriler

bottom of page