top of page

Hakkımızda

Solfin Enerji İnşaat ve Isı Sistemleri San. Tic. A.Ş. ısıtma, soğutma, havalandırma, otomasyon ve enerji verimliliği alanlarında, projelendirme, danışmanlık ve teknik ekipman tedariği hizmetleri vermek üzere 05 Temmuz 2010 tarihi itibari ile kurulmuştur. İlgili sektörlerde uzun yıllar boyunca bilgi ve deneyim kazanan bir ekip tarafından kurulan firmamız Solfin Enerji, İstanbul Koşuyolu'ndaki merkez satış ofisi ve İstanbul Mecidiyeköy'deki Depolama merkezlerinde hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden bu yana, uzman ve tecrübeli kadrosu, ürettiği yaratıcı çözümler, etkin ve kaliteli bilgi paylaşımı ve istikrarlı büyüme çizgisiyle, ülke genelindeki mekanik, enerji ve otomasyon sektörlerinde hızla gelişen ve adından sıkça söz ettiren bir şirket olmayı başarmıştır.

Solfin Enerji başarı, büyüme, enerji ekonomisi ve müşteri memnuniyeti için değer yaratma odaklı stratejileri sayesinde, tüm Türkiye genelindeki yatırımcı ve taahhüt firmalarına kurumsal çözüm ortaklığı imkanı sunup, sahip olduğu dinamik vizyonunu paylaşmaktadır.

Misyonumuz

Enerji maliyetlerinin hızla yükseldiği günümüz ekonomisinde, çevreye ve ekolojik dengeye duyarlı, verimli ve doğru projelendirilmiş yenilikçi sistem çözümlerine olan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Bunun yanı sıra, kurumsal ve bireysel pazarlarda mekanik ve elektrik tesisatların sunduğu konfor ve enerji verimliliği gibi unsurların doğru yönetilmesi ve en etkin şekilde pratiğe ve ekonomiye geri döndürülmesi de bir gereklilik olarak ortaya çıkmıştır.

Bu ihtiyaçlar çerçevesinde, tecrübeli ve bilgili kadrosu, değerleri, markaları ve stratejik hedefleri ile Solfin A.Ş., sektördeki en kaliteli, en esnek ve en paylaşımcı çözüm ortaklığını sunmaktadır.

Mekanik ve otomasyon sektörleri, müşterilerin pazardaki ürünlere göre ihtiyaçlarını karşıladığı değil, pazarın ve teknolojinin müşteri öncelik ve beklentilerine göre ürün ve hizmet geliştirdiği bir hale gelmiştir. Bu noktada, Solfin A.Ş. etkin müşteri yönetimi ile, benzersiz müşteri deneyimi sunar.

Vizyonumuz

Solfin A.Ş.’nin vizyonu, HVAC, otomasyon ve enerji verimliliği sektörlerinde en beğenilen ve en değerli çözüm ortağı ve tedarikçi firma olmak; pazarın ihtiyaçları doğrultusunda yeni marka ve teknolojileri sahaya sunarak pazarın büyümesine katkı sağlamak; yeşil Türkiye için yenilebilir ve verimli enerji kaynak ve çözümlerini desteklemek; akıllı şehir ve akıllı bina teknolojileri konusunda yenilikçi çözümler ile sektörde lider olmaktadır.

bottom of page