top of page
wilo522608_991x_1.jpeg

Su ve Atık Su Sistemleri

Wilo-EMUport CORE

Katı maddeleri ayırın ve taşıyın. Temiz, güvenli ve güvenilir.

Özellikle binalarda ve konutlarda, atık sudaki büyük katı maddeler atık su taşıma sisteminin tıkanmasına neden olabilir. Sonuç: Bu da çalışma arızalarına yol açarak servis maliyetlerinin yükselmesine neden olur. Wilo tarafından sunulan uzun ömürlü çözüm: Wilo-EMUport CORE katı madde ayırma sistemi. Sistemin çalışmasına hiçbir zarar vermeden, atık suların tıkanma olmadan taşınmasına olanak sağlar. Ayrıca hijyenik kuru kurulum ve dışarıdan kolay erişilebilirlik sayesinde bakımı kolaydır. Sistemin bütünü, korozyon tutmayan bir bacadan ve daha büyük olan Wilo sistemlerinde kullanıma yönelik baca sistemlerinden oluşur. İhtiyaçlarınıza en uygun çözüm.

Wilo-Rexa SOLID-Q

Nexos Intelligence Wilo-Rexa SOLID-Q – Akıllı bir atık su pompa istasyonu için başarılı sistem çözümü

Katı ve lifli malzemelerin artması nedeniyle kirli atık suların basılması giderek daha da zorlaşıyor ve bu nedenle işletme maliyetleri de her geçen gün artıyor. Nexos zekasına sahip yeni Wilo-Rexa SOLID-Q pompa; sahip olduğu işletim güvenliği, enerji verimliliği ve dijital ağlara bağlanabilirlik özellikleri ile ön plana çıkıyor. Yüksek ekonomik avantajlar ve konforlu günlük kullanım özellikleri bu pompada akıllıca bir araya getiriliyor.

Wilo-Rexa SUPRA-V

Digital Data Interface'li Wilo-Rexa SUPRA-V: Yüksek enerji tasarrufu ve ekonomik atık su yönetimi için dijital kullanım konforu.

Wilo-Digital Data Interface'li Wilo-Rexa SUPRA-V, sınıfının en iyi hidrolik verimlilik verimliliği yüksek IE3 motorları (IEC 60034-30-1 uyarınca) ve tam entegre bir dijital bağlantı imkanı ile bir araya getirir. Böylelikle yüksek işletim güvenliği ile birlikte en düşük işletme maliyetleri sunmanın yanı sıra modern bir iletişim bağlantısı için gerekli tüm imkanları sağlar – günlük iş hayatını önemli ölçüde kolaylaştırır ve bu, azalan işlere ve böylelikle daha düşük olan maliyetlere de yansır.

Wilo-Rexa UNI

Ticari amaçla kullanılan küçük binalarda atık su bertarafı için

Wilo-Rexa UNI, ticari amaçla kullanılan küçük binalarda atık su bertarafına (EN 12050-1 uyarınca) uygun olan başlangıç sınıfı bir modeldir. Pompa, çeşitli uygulamalarda taşınabilir şekilde veya Wilo sistem çözümlerinde hazne olarak kullanılabilir. Korozyona dirençli kompozit malzemeden üretilen, düz düzeyli yeni vorteks hidrolik, yüksek güvenilirlik sunar ve pompanın farklı akışkanlarla kullanılabilmesini sağlar. Düşük ağırlığı, tek fazlı motora entegre kondansatör ve flanşa entegre sabitlemeler sayesinde montajı çok kolaydır. En önemli bileşenlere doğrudan erişim sunması sayesinde bakımı çok kolaydır. Çift contalar ve büyük yalıtım haznesi sayesinde bakımı daha seyrek aralıklarla yapılabilir. Wilo-Rexa UNI, Wilo-Control kumanda cihazları üzerinden kumanda edilebilir mevcut bina yönetim sistemlerine entegre edilebilir. Wilo, Wilo-Rexa UNI ile inovasyon alanındaki liderliğini yeniden kanıtlıyor ve tekli pompaları, pompa bacalarını ve kumandaları üst sisteme entegre ederek sistem konusundaki yetkinliğini vurguluyor.

Wilo-Rexa PRO-S

Kamuya yönelik uygulamalarda güvenilir basınçlı su tahliyesi için, parçalayıcı bıçaklı, tıkanmaya karşı dayanıklı, verimli atık su dalgıç motorlu pompa

Wilo-Rexa PRO-S parçalayıcı bıçaklı atık su dalgıç motorlu pompa, ticari ve kamuya yönelik uygulamalarda DIN EN 12050-1 standardına uygun güvenilir basınçlı su tahliyesi sağlar. Çift makas etkili radyal parçalayıcı bıçak ve yüksek verimlilik derecesi sayesinde işletim açısından güvenli ve uygun maliyetli şekilde sürekli işletim gerçekleştirilebilir. Yüksek basma yüksekliği sayesinde statik basma yüksekliği yüksek olan tesisatlarda basınçlı su tahliyesinin verimli olmasını sağlar. Ayrıca mümkün olan en küçük borulama kullanılabildiği için montaj maliyetini de düşürür. Sağlam pik döküm motor, sürekli işletim için tasarlanmıştır. Ayrıca, bakımı kolaydır. İki mekanik salmastralı, isteğe bağlı yalıtım haznesi denetimli güvenilir yalıtım, uzun servis ömrü sunar. Ayrıca, motor standart olarak ATEX sertifikasına sahiptir ve bu sayede patlama bölgesi 2 ve 1'de kullanılabilir.

Wilo-Rexa CUT

Özellikler/Ürün avantajları

 • ATEX sertifikası ve uzunlamasına su sızdırmaz kablo gelişi (CUT GE …) sayesinde ekstra güvenilir

 • Çeken kesimli küresel tipte kesme düzeneği sayesinde yüksek işletim güvenliği

 • Birbirinden bağımsız iki mekanik salmastra ile yüksek derecede motor sızdırmazlığı ve salmastra odası denetimi için opsiyonel elektrot çubuğu sayesinde uzun çalışma ömrü

Wilo-Rexa FIT-S

Ticari mülklerde güvenilir basınçlı su tahliyesine yönelik, parçalayıcı bıçaklı, tıkanmaya karşı dayanıklı, verimli atık su dalgıç motorlu pompa

Wilo-Rexa FIT-S03 parçalayıcı bıçaklı pompa, ticari uygulamalarda EN 12050-1 standardına uygun güvenilir basınçlı su tahliyesi sağlar. Çift makas etkili radyal parçalayıcı bıçak, katı maddeleri güvenli bir şekilde parçalar. Böylece tıkanıklıklar önlenir ve güvenli işletme sağlanır. Bunun yanı sıra toplam maliyet de önemli ölçüde azalır: Optimize edilmiş hidroliğin hem verimlilik derecesi hem basma yüksekliği daha yüksektir. Ayrıca en küçük borulamanın bile bağlanabilmesini sağlar. Güvenilir paslanmaz çelik motoru sayesinde bakımı kolayca ve sorunsuz şekilde yapılır. Motor su altından çıkarıldığında bile korozyona karşı son derece dirençlidir. İki mekanik salmastrayla sağlanan güvenilir yalıtım uzun servis ömrü sunar.

Wilo-Rexa FIT

Özellikler/Ürün avantajları

 • Fişi hazır ve hemen kullanılabilir (A ve P modeli)

 • Takılı şamandıra şalteri sayesinde kolay işletim (A modeli)

 • Güvenli serbest akış hidroliği büyük, serbest küresel geçişle tıkanmasız işletmeyi güvence altına almaktadır

 • Opsiyonel harici denetimli yalıtım haznesi

 • Hafiftir

Wilo-Rexa PRO

Özellikler/Ürün avantajları

 • Verimlilik derecesi optimize edilmiş tek kanallı çark ile mümkün olan en yüksek etki

 • Tıkanmaları minimum düzeye indiren serbest akış çarkı sayesinde işletim güvenilirliği

 • Onaylanmış emniyet. Standart olarak ATEX uyarınca patlama tehlikesine karşı güvenlik ruhsatı

 • Opsiyonel olarak enerji tasarruflu IE3 motor teknolojisiyle temin edilebilir

Wilo-EMU RZP 20…– RZP 80-2…

Özellikler/Ürün avantajları

 • Dikey veya boruya (Inline) monte edilebilir

 • Kendi kendini temizleme özelliği sayesinde tıkanmayan, paslanmaz çelik veya PUR pervane

Yonos PICO 1.0

Wilo-EMU TR 216… – TR(E) 326…

Özellikler/Ürün avantajları

 • Enerjiyi verimli kullanır.Yenilikçi kanat geometrisi ve enerji tasarruflu IE3/IE4 motorları olabilecek en iyi itiş performansının elde edilmesini sağlar. Bu aynı zamanda enerji ve işletme masraflarınızı en aza indirir.

 • Her daim güvenilir.Aşınmaya karşı dayanıklı CTP/PA6 pervane uzun ömürlüdür ve kendiliğinden temizlenme özelliğiyle artı puan kazanır.

 • Dengeli pervane yükü sayesinde sakin çalışır, yüksek itiş gücü aralıklarında ve elverişsiz akım şartlarında dahi iyi sonuç verir.

Atık su arıtma uygulamalarındaki çeşitli atık suların ve çamurların işletim açısından güvenli ve tıkanmaya dayanıklı karışımı

Verimliliği yüksek Wilo-Flumen OPTI-TR 50-3/60-3/80-3 ürün serisi, atık su ve çamur arıtmada çok çeşitli atık su ve çamuru karıştırırken güvenilir ve tıkanmaya dayanıklı sürekli işletim ya da regülasyon işletimi sağlar.

bottom of page