top of page
vrf-klima-sistemleri-1-1-1.jpg

VRV Sistemleri

Adsız tasarım-63.png

Dış Üniteler

VRV Klima Sistemleri; gelişmiş kontrol ve akış denetim üniteleri ile donatılmıştır. Gerektiği kadar soğutucu akışkan, doğru faz ve doğru zamanda ihtiyaç duyulan yere sevk edilerek ısıtma ve soğutmada kullanılması sağlanmaktadır. VRV Klima Sistemleri; alışılmış split klima sistemlerinden bir soğutucu hattında isteğe bağlı olarak farklı HP kapasite aralığında ki bir dış ünite ve birden fazla iç üniteye bağlanabilmektedir.
 

VRV İç üniteler Geniş ürün serilerinden birini oluşturur; 116 farklı kombinasyon oluşturabilen en az 26 farklı şık ve zarif model içerir. Her biri konforu maksimum düzeye çıkaracak, işletme sesini en aza indirecek ve montaj ve servis çalışmalarını kolaylaştıracak şekilde tasarlanmıştır.

 

Kaset Tipi İç Üniteler

FXFQ-B Dairesel Atışlı (90x90)

FXZQ-A Tam Düz (60x60)

FXCQ-A İki Yöne Üflemeli

FXKQ-MA Tek Yöne Üflemeli

 

Gizli Tavan Tipi İç Üniteler

FXDQ-A3 Düşük Statik Basınçlı

FXSQ-A Orta Statik Basınçlı

FXMQ-P7 / FXMQ-MB Yüsek Statik Basınçlı 

 

Duvar Tipi İç Ünite

FXAQ-A 

 

Tavana Asılı Tip İç  Üniteler

FXHQ-A Tavan Tipi

FXUQ-A Tavana Asılı Tip

 

Döşeme Tipi İç Üniteler

FXNQ-A Gizli Tip

FXLQ-P Kasetli Tip

Adsız tasarım-64.png

Yenilikçi ürünleriyle sektörün standartlarını belirleyen Daikin, geliştirdiği akıllı kontrol çözümleriyle çok kullanıcılı alanlarda maksimum konfor, güvenirlik ve tasarruf sağlıyor. Daikin’in soğutma gruplarının bulunduğu sistemlerde kullanılmak üzere tasarladığı ‘Akıllı Yönetim’ çözümü olan Intelligent Chiller Manager (iCM), merkezi sistem kontrol inovasyon serisinin sonuncusu olarak fark yaratıyor. Soğutma grubu çözümleri konusunda uzman olan Daikin tarafından geliştirilen iCM, bu alandaki en inovatif ürün olarak biliniyor. Soğutma ve ısı pompası modunda çalışabilen soğutma gruplarında kullanılabilen iCM serisi, konfor ve proses uygulamalarında sağladığı yüksek performansın yanında Daikin markasının garanti ettiği güvenilirliği de müşterilerine sunuyor. iCM, düşük işletme maliyetini garanti ederken, çok yönlü ve etkili bir çözüm olarak sektörde rakiplerinden sıyrılıyor..

bottom of page