x
x
TEKLİF İSTEME
FORMU
0212 288 35 21
info@solfin.com.tr
Kurumsal

Kariyer

Solfin A.Ş., kurulduğu günden bu yana kazandığı hızlı ve istikrarlı büyüme çizgisini, çalışanlarının özverili çalışma ve çok yönlü destekleri ile elde etmiştir. Bu nedenle Solfin, insan kaynaklarına yatırım yapmayı kendisine ilke edinmiş ve bu ilke uyarınca şirket politikalarına yön vermektedir. Sürekli değişen ve her geçen gün daha da rekabetçi hale gelen pazar koşullarında, sürdürülebilir başarının, çalışanlarının sürekli gelişim, değişim ve eğitim içerisinde olması ile mümkün olduğunun bilinciyle, çalışanlarının kariyer gelişimlerini planlı şekilde takip etmektedir.

Uzun yıllar mutlu bir şekilde çalışmak istenilecek çalışma ortamını yaratmayı hedefleyen Solfin, çalışanlarına hissettirdiği birlik ve aile olma duygusu ile, gerek profesyonel, gerekse de sosyal yaşamlarında çalışanlarının kişisel gelişimleri için her türlü desteği sağlamaktadır.

Solfin A.Ş. insan kaynakları ilkeleri arasında en önde ortak şirket değerlerine bağlılık gelir ki, bu değerler, müşteri odaklılık, güvenirlilik, yenilikçilik, liderlik ve takım ruhudur. Solfin A.Ş. çalışanlarına, fırsat eşitliği, katılımcılık, şeffaflık, rekabetçilik, dürüstlük, iş ahlakı ve güven ilkeleri ışığında bir ortam sunarken, gerek çalışanların kendi arasında gerekse de çalısanlarının şirkete karşı aynı ilkelerde bağlı olarak davranmasını bekler.

Siz de Solfin A.Ş. ailesine katılmak isterseniz, özgeçmişinizi kariyer@solfin.com.tr adresine gönderebilirsiniz.