x
x
TEKLİF İSTEME
FORMU
0212 288 35 21
info@solfin.com.tr
Kurumsal

Hakkımızda

Solfin Enerji İnşaat ve Isı Sistemleri San. Tic. A.Ş. ısıtma, soğutma, havalandırma, otomasyon ve enerji verimliliği alanlarında, projelendirme, danışmanlık ve teknik ekipman tedariği hizmetleri vermek üzere 05 Temmuz 2010 tarihi itibari ile kurulmuştur. İlgili sektörlerde uzun yıllar boyunca bilgi ve deneyim kazanan bir ekip tarafından kurulan firmamız Solfin, İstanbul Koşuyolu'nda ki merkez satış ofisi ve İstanbul Mecidiyeköy'deki Depolama merkezlerinde hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden bu yana, uzman ve tecrübeli kadrosu, ürettiği yaratıcı çözümler, etkin ve kaliteli bilgi paylaşımı ve istikrarlı büyüme çizgisiyle, ülke genelindeki mekanik, enerji ve otomasyon sektörlerinde hızla gelişen ve adından sıkça söz ettiren bir şirket olmayı başarmıştır.

Solfin A.Ş., başarı, büyüme, enerji ekonomisi ve müşteri memnuniyeti için değer yaratma odaklı stratejileri sayesinde, tüm Türkiye genelindeki yatırımcı ve taahhüt firmalarına kurumsal çözüm ortaklığı imkanı sunup, sahip olduğu dinamik vizyonunu paylaşmaktadır.